KDV Dahil 0
Adet
Marka : Taski
Ürün Kodu : 70022942
Stok Durumu:
Vergi (KDV) : KDV (%18)

Ürün Özellikleri


Elektrikli kombine yer yıkama makinesi olan Taski Swingo 450, ergonomik çalışma pozisyonu sağlayan dizaynı ile birleşen çift akslı destek sistemi makinenin kolay kontrol edilmesini ve rahat kullanılmasını garanti eder.  


Yer yıkama makinelerinde iyi sonuçlar elde etmek performansla ilgilidir, bu anlamda TASKI swingo 450\\\\\\\'nin performansı yüksektir. Çalışma alanının yüzey yapısına tam olarak uyum sağlayabilen fırça ve U şeklindeki vakum başlığı ve doğrudan emiş sisitemi ile yüzeydeki tüm kirleri çıkarmayı garanti eder. Ayrıca hız performansı etkileyen önemli bir faktördür, çift akslı destek sistemi inanılmaz bir

kullanım rahatlığı sağlar ve bu da kullanıcıya hız kazandırır.

Kolay ve rahat kullanılabilen temizlik ekipmanları hayatı kolaylaştırır, TASKI swingo 450 de bunlardan biridir. Kolay ve anlaşılabilir kullanımı ile, operatör eğitim ihtiyacı minumuma indirilmiştir. Ergonomik çalışma pozisyonu sağlayan dizaynı ile birleşen çift akslı destek sistemi makinenin kolay kontrol edilmesini ve rahat kullanılmasını garanti eder, dolayısıyla operatör yorgunluğu da azalır.

Sarı bakım noktaları kullanıcı eğitimini kolaylaştırır ve servis ihtiyaçlarını azaltır. Bunun kolay kaldırılabilen kirli su tankıyla birleştirilmesi 450\\\\\\\'nin temiz kalmasını ve kolay kullanılmasını sağlar. Bakımı yapılacak parçaların azlığı ve parçalara kolay ulaşılabilirlik servis kolaylığı sağlar.

Kullanım kolaylığı ve küçük boyutu sayesinde çeşitli alanlara uygulanabilir. Perakende mağazalar, mutfaklar, okullar ve hastaneler gibi sınırlı hareket şansı tanıyan ve küçük sert zeminlere sahip alanlarda kullanılabilmesi uygulamanın çok yönlü olmasını sağlar.

Teknik Özellikleri

Teorik Performans: 1290 m²/h

Çalışma Alanı: 43 cm

Vakum başlığı genişliği: 68 cm

Solüsyon tankı kapasitesi: 20 l

Kirli su tankı kapasitesi: 20 l

Nominal Tüketim: 1500 W

Voltaj: 230-240V / 50 Hz

Kullanıma Hazır Ağırlığı: 92 kg

Boyutlar (B*E*Y) : 1050x480x785 mm

Fırça Basıncı: 24 kg

Kablo Uzunluğu: 25 m

Gürültü Seviyesi: 69 dB(A)

Su Güvenlik Seviyesi: IPX4

Onaylar: TÜV, ÖVE