KDV Dahil 0
Adet
Marka : Suma
Ürün Kodu : 7010028
Stok Durumu:
Vergi (KDV) : KDV (%18)

Ürün Tanımı

Suma Multi D2, yemek hazırlama merkezleri, mutfaklardaki zeminler, duvarlar, tavanlar ve tüm ekipmanlar dahil bütün yüzeylerin temizliğine uygun, genel amaçlı konsantre bir deterjandır.

Teknik Bilgiler / Veriler

AÇIKLAMA Suma Multi D2, yemek hazırlama merkezleri, mutfaklardaki zeminler, duvarlar, tavanlar ve tüm ekipmanlar dahil bütün yüzeylerin temizliğine uygun, genel amaçlı konsantre bir deterjandır.

ÖZELLİKLERİ: Suma Multi D2 mutfaktaki tüm yüzeylerin manuel temizliğine uygun orta alkalilikte sıvı bir deterjandır. Kurumuş gıda ve yağların temizliğinde etkin sonuçlar veren anyonik, nonyonik deterjanların ve alkalinin uygun bir karışımıdır. Formüldeki sertlik bağlayıcılar, ürünün bütün su sertliklerinde çok iyi performans göstermesini temin ederken temizlik üzerinde de son derece iyi sonuçlar yaratır.

ÜRÜN AVANTAJLARI: Kurumuş gıda ve yağlar üzerinde çok etkin, pırıl pırıl bir yüzey sağlar. Bütün su sertliklerinde etkindir. Çok amaçlı ve parlatılmış aluminyum hariç, bütün yüzeylerde çok etkin temizlik yapmak için uygundur. Konsantre formül oluşu ile son derece ekonomiktir.

KULLANIM TALİMATLARI: Johnson Diversey QFM sistemi kullanılarak kontrollü bir kullanım temin edilir. Sprey Temizleme: 1. 750 ml suya 20 ml ürün koyarak sprey şişesini hazırlayın. 2. Yüzeyi spreyleyin ve nemli bir bezle silin. 3. Gıdanın temas edeceği yüzeyleri durulayın ve kurumaya bırakın. Genel Temizlik: 1. Elin dayanacağı ılıklıktaki 1 litre suya 5-10 ml solüsyon hazırlayın. 2. Yüzeyi fırça, bez veya sünger kullanarak temizleyin. 3. Gıdanın temas edeceği yüzeyleri durulayın ve kurumaya bırakın. Zemin Temizliği: 1. Ürünü sıcak suda 5-10 ml/L konsantrasyonda hazırlayın. 2. Mopla uygulayın. 3. Kirli suyu mopla alın. 4. Temiz su ile durulayın ve kurumaya bırakın.