KDV Dahil 0
Adet
Marka : Suma
Ürün Kodu : 7512093
Stok Durumu:
Vergi (KDV) : KDV (%18)

Ürün Tanımı

Suma Multi conc (D2 conc) yemek hazırlama merkezleri, mutfaklardaki zeminler, duvarlar, tavanlar ve tüm ekipmanlar dahil bütün yüzeylerin temizliğine uygun konsantre, genel amaçlı bir deterjandır.


Teknik Bilgiler / Veriler

AÇIKLAMA: Suma Multi conc (D2 conc) yemek hazırlama merkezleri, mutfaklardaki zeminler, duvarlar, tavanlar ve tüm ekipmanlar dahil bütün yüzeylerin temizliğine uygun konsantre, genel amaçlı bir deterjandır.

ÖZELLİKLERİ Suma Multi conc (D2 conc) mutfaktaki tüm yüzeylerin elle temizliğine uygun konsantre genel amaçlı sıvı bir deterjandır. Kurumuş gıda ve yağların temizliğinde etkin sonuçlar veren anyonik, nonyonik deterjanların ve alkalinin uygun bir karışımıdır. Formüldeki sertlik bağlayıcılar, ürünün bütün su sertliklerinde çok iyi performans göstermesini temin ederken temizlik üzerinde de son derece iyi sonuçlar yaratır. Suma Multi conc (D2 conc) ürününü doğru dozajlamak için JohnsonDiversey Divermite kontrollü dozaj sistemi veya Divermite Refill kontrollü dozaj sistemini kullanmak gerekir.

ÜRÜN AVANTAJLARI: Yüksek konsantrasyonlu formül sebebi ile daha az ambalaj atığı, daha az stoklama miktarı ve yer ihtiyacı, böylece mükemmel ekonomi sağlar. Kurumuş gıda ve yağlar üzerinde çok etkindir. Bütün su sertliklerinde etkindir.  Parlatılmış alüminyum hariç, bütün yüzeylerde çok etkin temizlik yapmak için uygundur.  Johnson Diversey Divermite kontrollü dozaj sistemi veya Divermite Refill kontrollü dozaj sistemini kullanarak ekonomik ve kontrollü kullanım sağlanır.

KULLANIM TALİMATLARI: Suma Multi conc (D2 conc) sadece uygun dispenser sistemi ile kullanılır. Divermite S Kontrollü Dozaj Sistemi:  750 ml\\\'lik sprey şişesine 1 dozluk (5 ml) ürün alın, kirli bölgeyi ovalayın 8 litrelik kovaya 2 doz (10 ml) ürün alın, masa, zemin, duvarlar, ekipmanlar gibi elle yapılan temizliklerde fırça, bez, mop veya sünger ile kullanılan Refill Kontrollü Dozaj Sistemi: Refill şişesini dozaj sisteminden otomatik olarak doldurup ağzını kapatın, spreyleyerek temizliği yapın. Sprey Temizleme: 1. Yüzeyi spreyleyin ve nemli bir bezle silin. 2. Gıdanın temas edeceği yüzeyleri durulayın ve kurumaya bırakın. Genel Temizlik Metodları: 1. Sprey şişesinden, bezle veya fırça ile solüsyonu yüzeye veya ekipmana uygulayın. 2. İnatçı kirler için ovalama yapın. 3. Durulayın ve kurumaya bırakın. Zemin Temizliği 1. Mopla solüsyonu uygulayın. 2. Mopla kiri alın. 3. Durulayın ve kurumaya bırakın. Yoğun kirlerde konsantrasyonu artırın.

TEKNİK DATA Görünüm: Berrak, mavi sıvı pH direkt: 11.2 Yoğunluk [g/l, 20 ºC]: 1.05