KDV Dahil 0
Adet
Marka : Suma
Ürün Kodu : 7010036
Stok Durumu:
Vergi (KDV) : KDV (%18)

Ürün Tanımı

Suma Extend D3 ızgara, fırın, çeker ocak, tavalar ve bulaşık makinelerinin iç kısımları gibi mutfak alet ekipmanlarında oluşan yağ ve karbonize kirlerin temizlenmesi için direkt olarak kullanıma hazır bir üründür.


Teknik Bilgiler / Veriler


AÇIKLAMA Suma Extend D3 ızgara, fırın, çeker ocak, tavalar ve bulaşık makinelerinin iç kısımları gibi mutfak alet ekipmanlarında oluşan yağ ve karbonize kirlerin temizlenmesi için direkt olarak kullanıma hazır bir üründür.

ÖZELLİKLERİ Suma Extend D3, is çeker ocaklar, tavalar ve tencereler gibi çok kirli mutfak gereçlerinin manuel temizliğinde kullanılmak üzere hazırlanmış alkali sıvı bir deterjandır. Ürün, kurumuş gıda veya her çeşit yağı temizleyebilecek kompozisyonda bir araya gelmiş nonyonik, alkali ve sertlik bağlayıcı maddelerin bileşimidir. Formül, alüminyum yüzeylerde kullanıma uygundur.

ÜRÜN AVANTAJLARI  Yağlı yüzeylerde hızlı ve çok etkindir. Sprey ile uygulandığında düşey yüzeylerde tutunabilir ve etkisini artırarak gösterir. Aluminyuma uygun, kostik kullanılmadan formüle edilmiştir.

Kullanım Talimatları: Suma Extend D3 direkt kullanılır. Sulandırmayın. Uygulama yüzeyinin 70 ºC’nin altında olmasına dikkat edin. Temizlenecek yüzeye direkt uygulayın. Çeker ocaklar ve filitreler: 1. Gıda bölgelerini ve gıda ile temas eden yüzeyleri örtün. 2. Temizlenecek yüzeye direkt uygulayın. 3. Kirlilik durumuna göre 10-30 dakika bırakın. 4. Yumuşayan kirleri temizleyin. İç giderlerin tıkanmamasına dikkat edin. 5. Temiz suyla durulayın, kurumaya bırakın. 6. Filitre temizliğinde bez kullanmayõn. Kaynatma kazanları, tencereler, tavalar: 1. Elektrik ve gaz boruları / vanaları vs örtün / koruyun. 2. Yıkanacak kapta herhangi bir şey varsa çöpe atın. 3. Yıkanacak yüzeye ürünü spreyleyin. 4. Kirlilik durumuna göre 10-30 dakika bırakın. 5. Yumuşayan kirleri temizleyin. Giderlerin tıkanmamasına dikkat edin. 6. Temiz suyla durulayın, kurumaya bırakın.