KDV Dahil 0
Adet
Marka : Suma
Ürün Kodu : 7508245
Stok Durumu:
Vergi (KDV) : KDV (%18)

Ürün Tanımı

Suma Dis D4 gıda üretim yerleri ve gıdanın temas ettiği tüm sert yüzeylerin dezenfeksiyonu için kullanılan konsantre bir dezenfektandır.


Teknik Bilgiler / Veriler


AÇIKLAMA Suma Dis D4 gıda üretim yerleri ve gıdanın temas ettiıi tüm sert yüzeylerin dezenfeksiyonu için kullanılan konsantre bir dezenfektandır.

ÖZELLİKLERİ Suma Dis D4 gıdanın temas ettiği yüzeyler dahil tüm sert yüzeylerin dezenfeksiyonu için kullanılan konsantre bir dezenfektandır. Ürün QAC bazlıdır ve bu özelliği ürünü geniş bir mikroorganizma aralığında ve her su sertliğinde etkin kılar.

ÜRÜN AVANTAJLARI Hijyen güvenliğini artırmak için geniş bir mikroorganizma aralığında etkindir. Alüminyum dahil, bütün yüzeylerde güvenle kullanılabilir. 2L şişenin dozaj kapağı özeldir; gereksiz tüketimi azaltır, doğru miktarda ürün verir, ekonomi sağlar

 KULLANIM TALİMATLARI Kirli bölgeleri öncelikle uygun bir JohnsonDiversey deterjanı ile temizleyip durulayın. Dozaj kapaklı 2L şişe için; Sprey Dezenfeksiyon: 1. 750 ml sprey şişesine 1 ölçek D4 koyun (20ml). 2. Yüzeye uygulayın, en az 5 dakika bekleyin. 3. Durulayın ve kurumaya bırakın. Genel Dezenfeksiyon: 1. 8L ılık suya 2-3 doz (40-60ml) D4 koyun. Çalkalayın. 2. Yüzeylere bez, fırça veya mopla uygulayın, 5 dakika bırakın. 3. Temiz su ile durulayın, kurumaya bırakın. 2L şişelerden farklı ambalajlarda kontrollü dozaj için JohnsonDiversey QFM sistemleri kullanılabilir (Önerilen kullanım konsantrasyonu 5-10 ml/L).