KDV Dahil 0
Adet
Marka : Suma
Ürün Kodu : 7508280
Stok Durumu:
Vergi (KDV) : KDV (%18)

Ürün Tanımı

Suma Bac D10, gıda üretimi yapılan yerlerde temizlik ve dezenfeksiyon yapılmak üzere geliştirilmiş konsantre dezenfektan deterjandır.


Teknik Bilgiler / Veriler

AÇIKLAMA Suma Bac D10, gıda üretimi yapılan yerlerde temizlik ve dezenfeksiyon yapılmak üzere geliştirilmiş konsantre dezenfektan deterjandır.

ÖZELLİKLERİ Suma Bac D10, tüm yüzeylerde tek kademede temizlik ve dezenfeksiyon yapan geliştirilmiş konsantre bir dezenfektan deterjandır. Gıda sektöründe bulunan tüm yüzeyler için uygundur. QAC, su sertliği bağlayıcı maddeler ile pH dengeleyicilerin kombinasyonu olan bu ürün, bütün sulu ortamlarda bulunabilecek geniş bir yelpazedeki mikro-organizmalara karşı son derece etkindir. Formülasyon ayrıca aktif maddeler içerdiğinden, ürünün tek kademede temizlik ve dezenfeksiyon yapmasını sağlar.

ÜRÜN AVANTAJLARI Tek ürünle temizlik ve dezenfeksiyon. Yağ ve kurumuş gıda kiri üzerinde etkin. Hijyen güvenliğini sağlamak üzere geniş bir yelpazede mikro-organizmalara karşı etkin. Bütün su sertliklerinde kullanılabilir

KULLANIM TALİMATLARI Dozajlama (dozaj kapaklı 2L şişe için): Sprey metodu ile temizlik ve dezenfeksiyon: 1. 750 ml sprey şişe için 1 kapak (20 ml) ürün koyun, çalkalayın. 2. Kaba kirleri önceden alın. 3. Yüzeye solüsyonu spreyleyin. 4. 5 dakika bekleyin. 5. Gıdanın temas edeceği tüm yüzeyleri temiz suyla durulayın, kurumaya bırakın. Şişede hazırlanan solüsyon 7 gün süre ile kullanılabilir. Şişeyi tekrar doldurmadan önce suyla çalkalayın ve kurutun. Genel temizlik ve dezenfeksiyon: 1. 4L ılık su için 2 kapak (40 ml) ürün kullanın, karıştırın. 2. Kaba kirleri önceden alın. 3. Solüsyonu bez veya fırça ile uygulayın. 4. 5 dakika bekleyin. 5. Gıdanın temas edeceği tüm yüzeyleri temiz suyla durulayın, kurumaya bırakın. 2L den büyük ambalaj kullanımında, kontrollü kullanım için JohnsonDiversey QFM sisteminin kullanılmasını önerir. Genel temizlik ve dezenfeksiyon: 1. Her 1L ılık su için 10-15 ml ürün kullanın, karıştırın. 2. Kaba kirleri önceden alın. 3. Solüsyonu bir baz veya düşük basınçlı sprey ekipmanı ile uygulayın. 4. 5 dakika bekleyin. 5. Gıdanın temas edeceği tüm yüzeyleri temiz suyla durulayın, kurumaya bırakın. Ağır kirli yüzeylerde Suma Bac D10 ile ön temizlik yapın.