KDV Dahil 0
Adet
Marka : Softcare
Ürün Kodu : 6973080
Stok Durumu:
Vergi (KDV) : KDV (%18)

Ürün Tanımı


Alcoplus, el dezenfeksiyonu için hazırlanmış alkollü, ovalama tipi bir üründür. İZOPROPİL ALKOL İÇERDİĞİ İÇİN DOMUZ GRİBİ (H1N1A) VİRÜSÜNDEN KORUNMAYA YARDIMCI OLUR. Ürün parfüm veya boya içermez. Bu suretle ortak paylaşım alanlarında, ofislerde, plazalarda, fabrika üretim atölyelerinde, gıda ile ilgili bölümlerde ve mutfakta kullanılabilir.

Teknik Bilgiler / Veriler


AÇIKLAMA
- DİKKAT: BU ÜRÜN DOMUZ GRİBİ (H1N1) DEZENFEKSİYON UYGULAMALARINDA ETKİNDİR. ORTAM DEZENFEKSİYONU İÇİN TASKİ HYPO-GEL VEYA SPRİNT DEGERM ÜRÜNÜ İLE BERABER KULLANILMALIDIR.
- DOMUZ GRİBİNDEN KORUNMA ÖNLEMLERİ İÇİN LÜTFEN SAYFANIN AŞAĞISINDAKİ \'İLGİLİ BELGELER\' KISMINDAN DOKÜMAN LİNKİNE TIKLAYINIZ.
Alcoplus, el dezenfeksiyonu için hazırlanmış alkollü, ovalama tipi bir üründür. Ürün parfüm veya boya içermez. Bu suretle gıda ile ilgili bölümlerde ve mutfakta kullanılabilir.

ÖZELLİKLERİ
Alcoplus, izopropil alkol bazlı bir el dezenfeksiyon ürünü olup ayrıca cilt bakımı kimyasalları içerir. İzopropil alkol çok kuvvetli bir dezenfektandır; derideki kalıcı ve geçici tipteki mikroorganizmalara karşı son derece etkindir. Ürünün formülünde çok etkin bir cilt koruyucu olan lanolin vardır. Hastaneler gibi el dezenfektanlarının sık kullanımına ihtiyaç duyulan yerlerde kullanılabilirler. Alcoplus parfümsüzdür; böylece mutfak, hazır gıda fabrikaları gibi yerlerde koku bulaşma tehlikesi olmadan kullanılabilir.

ÜRÜN AVANTAJLARI
·         Çok etkin bir dezenfaktan olan izopropil alkol içerir.
·         Ameliyat dezenfeksiyonuna uygundur.
·         Parfümsüzdür (gıda işleme yerlerine uygun).
·         Lanolin içerir - ciltte tahrişi önler.

KULLANIM TALİMATLARI
Ellere 3 ml ürün alınır; en az 30 saniye ovalanır.

TEKNİK DATA
Görünüm : Renksiz berrak sıvı
Relatif yoğunluk, g/cc, 20°C : 0.876
Parlama Noktası [°C] : 21.5
pH [direkt] : 7.5