KDV Dahil 0
Adet
Marka : Taski
Ürün Kodu : 7513206
Stok Durumu:
Vergi (KDV) : KDV (%18)

Ürün Tanımı


Püskürtme-emme makinaları için halı deterjanı.

Teknik Bilgiler / Veriler

AÇIKLAMA


Püskürtme-emme tekniği ile kullanılan halı ve döşeme temizleme maddesi.

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ  Etkin, nötral pH\'lı bir temizleyicidir Püskürtme-emme tekniği ile yapılan temizlikler için özel olarak formüle edilmiştir  Az köpürür Hoş kokuludur

ÜRÜN AVANTAJLARI  Yağlı ve suda çözünebilen kirlerin etkin arıtılması  Halı ve döşemelerin liflerine karşı zararsız  Durulama metodu uygulayarak suda çözünen lekelerin temizliğinde etkin kullanım  Döşeme ve halı elyafına zararsız  Hoş kokulu

KULLANIM TALİMATLARI

Önerilen: 10 L su için 500 ml (%5)
Ağır kirler: 10 L su için dozajı 1 L\'ye çıkarın (%10)
Uygulama:
Püskürtme-emme Metodu:
Halıyı elektrik süpürgesi ile tozdan temizleyin. Sprey ünitesine su ve gereğince ürün alın, halının üzerine spreyleyin. Bir seferde en fazla 40-50 m2 yer spreyleyin. 10 dakika kadar bekleyin (Spreylenen alan kurumamalı). Temiz su ile halıyı püskürtme-emme tekniğine göre temizleyin. Eğer makinede köpürme olursa kirli su haznesine Taski TR104 ilave edin. Halının tüylerini halı ıslakken yatık pozisyondan kaldırın.

Durulama metodu:

Halıyı elektrik süpürgesi ile tozdan temizleyin, lekenin etrafını temiz su ile ıslatın, ürünü leke üzerine uygulayın, bekleyin, temiz su ile durularken bir taraftan da vakumlayarak kirlenen suyu çekin.
Önemli:
Uygun bir kısımda malzemenin ve rengin ürüne dayanıklı olup olmadığını test edin. Halı tamamen kurumadan eşyaları üzerine yerleştirmeyin. Mobilya ayaklarının cilasını korumak için plastik veya aluminyum folyo kullanın. Durulama metodu ile leke çıkarma işlemi sadece alt yapısında suya dayanıklı bir tutkal kullanılmış halılarda kullanılabilir.